Hakkımızda | Bursa İkinci El Eşya Alanlar Satanlar
Bursa ikinci el eşya alan ve satan şirketlerden olan BURSAMSPOT siz değerli müşterilerimizin mobilya beyaz eşya ve kıymetli eşyalarınızı değerinde alır ve uygun ücretlere satmakdatır. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkürler.
KURUMSAL

Hakkımızda

 

Bursa’da ikinci el eşyalarınızı rahatlıkla değerinde nakite çevirebilir veya karşılığında ihtiyacınız olan ürünü temin edebilirsiniz. Üstelik Bursa’nın her yerine ücretsiz kargo ve montaj servisi sunmaktayız.

 

İkinci el eşyalarınızı kapınızdan teslim alıp, kapınıza kadar ücretsiz teslim ediyoruz.

Tecrübeli çalışanlarımızla işimizi yıllardır profesyonellikle sürdürmekteyiz. Şirket olarak en büyük prensibimiz müşteri memnuniyetidir.

Şirketimiz Bursa’nın 17 ilçesi (Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,

Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir.) 659 köyünde faaliyet göstermektedir.

Şirket idealimiz; müşterilerimize en kısa sürede ulaşıp, en kaliteli hizmeti sunarak ürün sevkiyatını gerçekleştirmektir.

İkinci el beyaz eşya, ikinci el mobilya, ikinci el elektronik eşyalar, ikinci el ev aletleri, ikinci el ofis mobilyaları ve ikinci el halı gibi ürünlerinizi aynı zamanda antikalarınızı alırken de satarken de, güven ve hizmet kalitesi olarak öncelikli, bütün iyi niyetimizle ve hakkaniyet konusunda hassas davranmaya gayret ediyoruz.

Bursa spot beyaz eşya alanlar; Bursam Spot, her marka ve modelde (Beko, Arçelik, Bosch, LG, Ariston, İndesit, Samsung, Electrolüx, vs.)alım satım yapmaktayız.

Her türlü yeni beyaz eşyanızın spot satışını bize yapabilirsiniz.

Güçlü sermayemiz sayesinde, ister tek tek, ister tüm ev eşyalarınızın alım satımını firmamızda gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa spot beyaz eşya ve ikinci el mobilya konusunda tecrübemiz, gerek müşteri memnuniyeti, gerek müşterilerimize yardımcı olabilmek açısından 10 yılı  aşmıştır. Bursa ikinci el eşya alanında birçok firma bulunmasına rağmen, firmamız son yıllarda en çok tercih edilen spot beyaz eşya, ikinci el mobilya, elektronik firması konumuna gelmiştir.

Siz değerli müşterilerimizin de, ikinci el mobilyalarınızı, ikinci el beyaz eşyalarınızı ve elektronik ürünlerinizi hakettiği değer üzerinden karşılığında firmamızda nakite çevirebilir veya değerinde bütçenize uygun ikinci el mobilya ve spot beyaz eşya ve elektronik ürünleri temin edebilirsiniz.

Bursa spot eşya ve ikinci el mobilya pazarında "Bursam Spot” olarak piyasada her zaman en iyi fiyatı teklif eden, montaj ve taşıma konusunda uzman ekibimizle, her zaman hizmetinizdeyiz.

Firmamızın sıfır eşya alma hizmetleri sadece Nilüfer ilçesi ile sınırlı olmayıp Bursa’da tüm ilçelerden ve civar il ve ilçelerden satın alma işlemi yapmaktayız.

Nilüfer sıfır eşya alan yerler Bursa ve civarında Bursam Spot eşyaya ulaşabilirsiniz.